9 marca 2019

 • 20:37 Korona - Wisła: Statystyki

  Mając na celu zwiększenie dostępności danych statystycznych z rozgrywek LOTTO Ekstraklasy, przekazujemy szczegółowe raporty z meczu Korona Kielce - Wisła Kraków. »
 • 19:52 Strzelanina na Suzuki Arenie: Korona - Wisła 2:6!

  W taki obrót spraw mało kto wierzył! W sobotni Wiślacy pokazali, że potrafią grać w piłkę i - w walce o pierwszą ósemkę - nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki, pokonując Koronę Kielce na jej terenie aż 6:2. »
 • 16:49 Korona - Wisła: Skład Białej Gwiazdy

  Przed Wiślakami trzeci wyjazdowy mecz w rundzie wiosennej. Za nieco ponad godzinę krakowianie zmierzą się w Kielcach z Koroną. Oto skład, w którym wystąpi drużyna Białej Gwiazdy. »
 • 13:17 Funkcjonowanie Strefy Kibica w niedzielę 10 marca

  Po karnety wiosna 2019 w ramach III tury oraz bilety na Derby Krakowa zapraszamy w niedzielę 10 marca od godziny 11.00 do 16.00. »
 • 12:47 Tak gra Korona

  W spotkaniu 25. kolejki Lotto Ekstraklasy dojdzie do starcia Korony Kielce z Wisłą Kraków. Ekipa z Suzuki Areny, po fatalnym meczu w Sosnowcu, zapewne liczy na powrót na właściwe tory. Wiślacy natomiast, mimo porażki z Pogonią Szczecin, pokazali, iż mimo niekwestionowanej boiskowej dominacji rywala stać ich na nawiązanie kontaktu z przeciwnikiem i zdobycie dwóch wyjątkowej urody bramek.  »
 • 12:07 1 na 1: Korona Kielce - Wisła Kraków

  Mimo ostatniej dotkliwej porażki Korony z Zagłębiem Sosnowiec najbliższy mecz z podopiecznymi Gino Lettieriego nie będzie dla drużyny Białej Gwiazdy łatwą przeprawą. Jednym z kluczowych elementów prowadzących do końcowego zwycięstwa będzie opanowanie środka pola, gdzie być może staną naprzeciw siebie Vukan Savićević i Ognjen Gnjatić. »
 • 10:02 Do Kielc z wiarą w zwycięstwo

  W 25. serii spotkań Lotto Ekstraklasy naprzeciw siebie staną drużyny Korony Kielce i Wisły Kraków. Gospodarze dzisiejszego pojedynku w 3 ostatnich spotkaniach zdobyli zaledwie dwa punkty, natomiast goście mogą pochwalić się wyłącznie jednym zwycięstwem.    »

8 marca 2019

 • 20:11 Zapowiedź LV BET: Duża kasa za zwycięstwo Wisły!

  W sobotę piłkarze Macieja Stolarczyka pojadą do Kielc, by zagrać z miejscową Koroną, która ma obecnie cztery punkty przewagi nad krakowianami. Korzystny wynik pozwoli Wiślakom zbliżyć się do kielczan zajmujących 8. miejsce w tabeli. Czy Wiśle uda się zaatakować górną ósemkę rzutem na taśmę? Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował Sponsor Główny Białej Gwiazdy - LV BET Zakłady Bukmacherskie. »
 • 18:55 Rodzinna Kanapa Kibica MAX-Fliz - Wygraj bilety VIP!

  Na ekstraklasowych stadionach na powrót zaczęła gościć wiosenna aura, a w związku z tym po zimowej przerwie na stadion przy Reymonta wraca Rodzinna Kanapa Kibica MAX-Fliz. Przeżywanie piłkarskich emocji z jej perspektywy to podwójna przyjemność, dlatego nie przegap okazji i daj sobie szansę na zajęcie na niej miejsca wraz z dwiema osobami towarzyszącymi. »
 • 17:20 Savićević: Musimy kontynuować swoją pracę

  Na swój debiut musiał trochę poczekać, ale kiedy tylko dostał szansę od trenera Stolarczyka, swoją grą potwierdził słuszność decyzji o wpuszczeniu go na boisko w drugiej połowie starcia z drużyną ze Szczecina. Choć Wiślakom nie udało się w pełni odrobić strat do Portowców i wyszarpać jednego punktu, to potrójna zmiana, której dokonał opiekun krakowskiego zespołu pobudziła zespół, który jeszcze bardziej zdecydowanie nawiązał walkę z rywalem. Przed spotkaniem z Koroną, o debiucie i najbliższym rywalu porozmawialiśmy z Vukanem Savićeviciem. »
 • 14:50 Start sprzedaży biletów VIP na mecz z Cracovią

  Nadeszła wiosna, a wraz z nią najbardziej wyczekiwane przez kibiców Białej Gwiazdy spotkanie sezonu - derbowe starcie z sąsiadką z drugiej strony Błoń. W środę uruchomiona została zamknięta sprzedaż biletów na to spotkanie, skierowana do kibiców, którzy zakupili bilet na mecz z Pogonią Szczecin, a już dzisiaj wystartowała sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Piłkarze zapewnią emocje na wysokim poziomie, a żeby móc przeżywać je w jak najlepszych warunkach i celebrować to wielkie piłkarskie święto nie ma lepszego miejsca niż wiślacka strefa VIP. Już dziś kup bilet MAX-Fliz VIP Gold lub Tyskie VIP Silver! »
 • 13:19 Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Cracovią

  Wielkimi krokami zbliża się zaznaczona w kalendarzu i długo wyczekiwana przez wszystkich kibiców Wisły Kraków data. Już w niedzielę 17 marca zespół Macieja Stolarczyka podejmie na własnym obiekcie drużynę z drugiej strony Błoń. Końca dobiegła przedsprzedaż biletów dedykowana kibicom, którzy wspierali Białą Gwiazdę w potyczce z Pogonią Szczecin, a dzisiaj ruszyła otwarta sprzedaż skierowana do wszystkich zainteresowanych. Przyjdź na R22 i bądź świadkiem pojedynku dwóch najstarszych z istniejących w Polsce klubów piłkarskich. Liczą się czyny, nie słowa! »
do góry strony