Strona główna » Bilety VIP

Bilety VIP

Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla wymagających kibiców, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, w którym można w ciekawy sposób spędzać czas. 

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Strefa Max-Fliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już od 2 godzin przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Gold to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji o strefie Max-Fliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.
 
Strefa Tyskie VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki Tyskie dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat strefy Tyskie VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.
 
Jeśli nie podjęli Państwo jeszcze decyzji, który sektor wybrać zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, filmu oraz wzięcia udziału w wirtualnym spacerze po strefie VIP - TUTAJ.
 
 
UWAGA! Nie zwlekaj i kup bilet wcześniej. Od rundy wiosennej 2019 w dniu meczu ceny biletów VIP będą wyższe o 20% w stosunku do ceny standardowej. W związku z tym bilety na mecze zwykłe do strefy MAX-Fliz VIP Gold będą do nabycia za 300 zł (zamiast 250 zł), a wejściówki do strefy Tyskie VIP Silver za 150 zł (zamiast 125 zł).
Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP. 
 
Bilety można nabywać w siedzibie klubu - na I piętrze nad Strefą Kibica (wejście od ul. Reymonta). Płatność: zarówno gotówką, jak i przy użyciu kart płatniczych, jednak aby uniknąć czekania w kolejce zachęcamy do nabywania biletów wcześniej za pośrednictwem strony eventim.pl. 
 
 
 
Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:
- poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica.
 
Dojazd do Strefy VIP od ulicy Reymonta (pomiędzy starą a nową halą Wisły) lub od ulicy Chodowieckiego.
 
 
 
 
Informacje o Strefie i rezerwacja biletów VIP:
tel.: +48 789 406 372
e-mail: vip@wisla.krakow.pl
do góry strony