16 marca 2019


15 marca 2019

 • 19:06 Królowie Krakowa i derbowych golead

  2:0 i 4:1 - takimi wynikami kończyły się ostatnie odsłony Świętej Wojny, rozstrzygane oczywiście na korzyść Białej Gwiazdy. Okazałe zwycięstwa cieszą zawsze, lecz podwójną radość przysparza deklasacja lokalnego rywala. Statystyki pokazują jasno, że jeśli któraś z ekip urządza sobie w Derbach Krakowa prawdziwą strzelaninę na murawie - ostatnimi czasy jest to tylko Wisła Kraków. »
 • 16:50 1 na 1: Wisła Kraków - Cracovia

  Widzisz słowa: Święta Wojna - myślisz: walka, charyzma, nieustępliwość. Widzisz słowa: walka, charyzma, nieustępliwość - myślisz… Marcin Wasilewski! Podpora wiślackiej defensywy ma wyjątkowe szczęście do Derbów Krakowa. Obrona Białej Gwiazdy z Wasylem w składzie straciła tylko jedną bramkę w starciach z Cracovią, a jej strzelcem był stoper naszej lokalnej rywalki - Michał Helik. »
 • 15:16 26. kolejka Lotto Ekstraklasy - zapowiedź

  Przed nami jedna z najważniejszych kolejek całego sezonu, w tym tygodniu bowiem przy R22 rozegrane zostaną Derby Krakowa. Warto jednak zapoznać się także z tym, co będzie się działo na arenach pozostałych zespołów naszej ligi. »
 • 13:38 Tak gra Cracovia

  W bezsprzecznie najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 26. kolejki Lotto Ekstraklasy naprzeciw siebie staną dwie drużyny z historycznej stolicy Polski - Wisła Kraków i Cracovia. Derbowe starcie będzie już 197. bezpośrednim pojedynkiem krakowskich drużyn.  »
 • 12:16 Stolarczyk: Nie sztuką jest zwyciężyć raz, sztuką jest wygrywać notorycznie

  Piątkowe przedpołudnie na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie upłynęło pod znakiem konferencji prasowej przed derbowym pojedynkiem z Cracovią. Trener Maciej Stolarczyk odniósł się, między innymi, do stanu przygotowań drużyny czy wysokiej frekwencji, jaka zapowiada się podczas niedzielnego spotkania.  »
 • 09:40 Dodatkowa pula biletów na derby!

  Ogromne zainteresowanie biletami na niedzielne Derby Krakowa sprawiło, że do sprzedaży zostaną włączone miejsca z ograniczoną widocznością. Wspomniane wejściówki będzie można zakupić w Strefie Kibica oraz online. »

14 marca 2019

 • 17:30 Wszyscy na czerwono... z Kubą!

  Zbliżające się derby to znakomita okazja, aby ponownie głośno zawołać: „Wszyscy na czerwono!”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niezwykłe koszulki, bo z podobizną wiślackiego kapitana i absolutnie wyjątkowego piłkarza - Jakuba Błaszczykowskiego. Dodatkowo na t-shircie znalazło się hasło #PrawdziwaWisła, będące symbolem odrodzenia klubu.    »
 • 17:20 Gwiazdy dla Białej Gwiazdy - koncert charytatywny ponad podziałami

  Na specjalnej czwartkowej konferencji prasowej ogłoszono termin wielkiego koncertu charytatywnego „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Koncert odbędzie się 8 kwietnia w hali Wisły, a zagrają na nim największe marki polskiej muzyki rozrywkowej. Całość wpływów z biletów zostanie przeznaczona na budowę boiska przy ulicy Reymonta 22 dla Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. »
 • 16:24 Duzi dla małych, czyli Wiślacy w akcji!

  Mówi się, że dzieci są przyszłością świata, dlatego Wiślacy postanowili zadbać o najmłodszych i dołączyć do akcji, której celem jest wsparcie podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego.  »
 • 14:37 Znamy arbitra meczu z Cracovią

  Poznaliśmy obsadę sędziowską 26. kolejki Lotto Ekstraklasy. Derby Krakowa rozgrywane w niedzielę 17 marca o godz. 18.00 poprowadzi Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. »
 • 14:06 Na Derby Krakowa zabierz ze sobą dowód!

  Niedzielne Derby Krakowa cieszą się tak dużym zainteresowaniem kibiców, że już we wtorek wszystkie bilety na sektory zwykłe oraz Lożę Tyskie VIP Silver zostały wyprzedane! W związku z tym przypominamy, że aby wejść na stadion, należy mieć ze sobą dowód osobisty. »
do góry strony