1 marca 2019

 • 14:55 Oddaj krew dla Bohatera!

  KHDK PCK Wisła Kraków w niedzielę (3 marca) przed meczem z Pogonią Szczecin przeprowadzi akcję krwiodawstwa. Jest to odpowiedź na apel „Oddaj krew dla Bohatera!”. »
 • 14:20 Stolarczyk: Silna ławka rezerwowych jest ważnym elementem

  W niedzielę o 15.30 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana drużyna Macieja Stolarczyka, dla którego może być to spotkanie z kategorii szczególnych, podejmie zespół Pogoni Szczecin. Dla obu uczestników tego starcia i jednocześnie sąsiadów w ligowej tabeli te trzy możliwe do zdobycia punkty mogą okazać się szczególnie ważne w kontekście walki o górną ósemkę. Jak podchodzi do tego spotkania opiekun Wisły Kraków?   »
 • 14:00 24. kolejka Lotto Ekstraklasy - zapowiedź

  Już tylko siedem spotkań pozostało do zakończenia rundy zasadniczej. Teraz jeszcze bardziej niż wcześniej każdy punkt jest na wagę złota, bo właśnie najbliższe mecze zadecydują jak zostanie podzielona tabela oraz kto będzie walczył o najwyższe cele, a kto o utrzymanie w lidze. »
 • 12:03 Wiślacki kalendarz na marzec już dostępny!

  Nowy miesiąc niesie ze sobą kolejne piłkarskie emocje! Kalendarz na marzec 2019 jest już dostępny. Mamy dla Was kilka wersji, w tym tapetę na telefon czy na pulpit. »
 • 11:00 Znamy termin meczu Wisła - Legia

  Poznaliśmy terminarz ostatniej ligowej kolejki marca. W 27. serii gier Lotto Ekstraklasy Biała Gwiazda podejmie przy R22 zespół Legii Warszawa. Spotkanie to zaplanowano na niedzielę 31 marca na godzinę 18.00.  »
 • 08:13 Spotkaj piłkarzy Białej Gwiazdy w strefie MAX-Fliz VIP Gold!

  Niedzielne popołudnie na stadionie Miejskim im. Henryka Reymana zapowiada się ekscytująco. Drużyna Macieja Stolarczyka podejmować będzie Pogoń Szczecin - bezpośredniego rywala z ligowej tabeli oraz, z którym przez długi okres czasu związany był wiślacki szkoleniowiec. Będzie to nie tylko okazja do przyjemnego spędzenia czasu w komfortowych warunkach, oglądając piłkarskie zmagania, ale i do spotkania trzech zawodników Białej Gwiazdy, którzy po spotkaniu odwiedzą strefę MAX-Fliz VIP Gold: Vullneta Bashy, Michała Buchalika oraz Kamila Wojtkowskiego. »

28 lutego 2019

 • 18:23 Poznaj nowe Volvo V60 Cross Country

  W dniach 1 - 2 marca zapraszamy na dni otwarte w salonach Volvo. Przyjdź i zobacz zupełnie nowe Volvo V60 Cross Country! »
 • 17:00 Ostatnia szansa na zakup oraz wymianę bonów

  Nie masz jeszcze bonu online na karnet wiosna 2019? To już ostatnia szansa, aby nadrobić zaległości. Tylko do niedzieli 3 marca możesz zakupić bony lub wymienić je na karnet. »
 • 16:31 Styczeń miesiącem Wisły Kraków

  W styczniu w rankingach medialności w polskiej piłce nastąpiły duże, choć spodziewane zmiany. Akcja ratunkowa Wisły Kraków wywindowała tę markę na szczyty zestawień - wynika z cyklicznej analizy „Piłka w grze” przygotowywanej przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. »
 • 16:07 Szymon Marciniak posędziuje Wiśle i Pogoni

  Sędzia Szymon Marciniak z Płocka poprowadzi niedzielną rywalizację pomiędzy Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin w ramach 24. kolejki Lotto Ekstraklasy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15.30. »
 • 14:54 Pod lupą - Tomas Podstawski

  Przed startem 24. kolejką Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków zgromadziła o trzy oczka mniej niż jej niedzielny przeciwnik - Pogoń Szczecin. W składzie Portowców występuje Tomás Podstawski, którego tym razem wzięliśmy pod naszą lupę. »
 • 13:02 Wiślacki Tłusty Czwartek! [WIDEO+FOTO]

  Wiślacy uczcili Tłusty Czwartek, rozdając kibicom pączki i zaproszenia na niedzielny mecz z Pogonią Szczecin. Dzisiaj przed południem Lukas Klemenz, Sławomir Peszko i Vukan Savićević pojawili się na ulicach Krakowa ze słodką niespodzianką dla wszystkich mieszkańców naszego miasta! »
do góry strony