Strona główna » Sektor Rodzinny

Sektor Rodzinny

 

 

Sektor Rodzinny Frugo czeka na naszych najmłodszych kibiców! Dla dzieci i rodziców przygotowaliśmy 2000 miejsc w narożniku stadionu na trybunie F. Doskonała widoczność, przyjazna atmosfera i mnóstwo dodatkowych atrakcji sprawiają, że oglądanie poczynań Białej Gwiazdy staje się jeszcze większym przeżyciem. 

Zarówno przed meczem, jak i w trakcie spotkania, dzieci mogą rozegrać własny pojedynek na mini-boisku lub spróbować swoich sił w piłkarzykach. Nad bezpieczeństwem maluchów czuwają animatorki, które ozdobią buzię każdego malucha klubowymi barwami oraz zadbają o dobrą atmosferę.Na sektorze znajduję się strefa gastronomiczna, gdzie można zamówić przekąski i napoje. W zimne dni, prócz ciepłej herbaty, zapewniamy również kocyki, które pozwolą w komfortowych warunkach śledzić poczynania Wiślaków na murawie. 

Dzieci do 13. roku życia na stadionie Wisły mogą przebywać wyłącznie z opiekunem. Na Sektorze Rodzinnym Frugo na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwójka dzieci do lat 13, które również będą miały do dyspozycji swoje miejsca siedzące. Jeżeli opiekunem jest osoba mająca uprawnienia do zniżki, to wtedy może zakupić bilet ulgowy.

Maluchy do 6. roku życia na wszystkie sektory na stadionie Wisły Kraków mają wstęp bezpłatny. Na obiekt mogą wejść razem z opiekunem posiadającym ważny bilet. Na jedną osobę może przypadać maksymalnie dwójka dzieci, które będą siedziały na kolanach opiekuna.

LEGITYMACJA MAŁEGO WIŚLAKA - zbieraj pieczątki i wygrywaj nagrody!

 

 


Na Sektorze Rodzinnym odbywają się różnego rodzaju wydarzenia tematyczne takie jak Halloween, Mikołajki czy Dzień Dziecka. Ponadto realizujemy projekty edukacyjne - w listopadzie wystartowały „Wiślackie Pokolenia”. Ich głównym celem jest kształtowanie prawidłowych zachowań wśród młodych kibiców oraz integracja wiedzy na temat klubu oraz naszej historii i kultury.

Główną atrakcją podczas każdego meczu jest spotkanie z piłkarzem Wisły Kraków, który pojawia się w Sektorze Rodzinnym w przerwie spotkania. Dzieci mają możliwość zrobienia sobie zdjęcia z zawodnikiem i otrzymania autografu.
Ceny:

Karnet dla kibiców do 13 r.ż. (obejmuje 10 meczów) - 10 zł

Bilet na pojedyncze spotkanie dla kibiców do 13 r.ż. - 1 zł

Biała Gwiazda i Frugo zapraszają na mecze przy Reymonta całe rodziny!

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry strony