6 marca 2019

 • 12:19 Przedsprzedaż biletów na derby

  Aby docenić wszystkich kibiców obecnych na trybunach podczas meczu z Pogonią Szczecin i wspierających drużynę Macieja Stolarczyka, dzisiaj o godz. 12.00 specjalnie dla nich została uruchomiona zamknięta sprzedaż wejściówek na wyczekiwane starcie z zespołem z drugiej strony Błoń. Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 18.00 w niedzielę 17 marca. Derbowe starcie to idealna okazja, by pokazać jeszcze silniejszą #prawdziwąWisłę. Start sprzedaży otwartej dla pozostałych kibiców zaplanowany jest na piątek 8 marca.  »
 • 11:15 Głodni piraci w porcie Kraków [WIDEO]

  Na boisku, festiwal pięknych bramek, zakończony porażką.... A co działo się poza placem gry? Zobaczcie sami! »

5 marca 2019

 • 19:00 Zostań testerem cateringu stadionowego!

  Drodzy Kibice, zmieniamy się dla Was! Każdy z karnetowiczów może mieć wpływ na jakość produktów sprzedawanych w cateringu stadionowym! »
 • 15:38 Malik: Pełen optymizmu przed ligą

  W ostatnim sprawdzianie przed wznowieniem rozgrywek CLJ podopieczni Pawłą Regulskiego pokonali rówieśników z Hutnika Kraków aż 7:1. „Cieszę się, że zdobyłem gola. W ostatnich sparingach mi się to nie udawało. Dużą radość daje wysokie zwycięstwo z wymagającym przeciwnikiem. Cały zespół dobrze zagrał i obyśmy tak samo się zaprezentowali w pierwszym meczu rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów” - mówi Dawid Malik, po którego bramce sędzia odgwizdał zakończenie spotkania.  »
 • 14:51 24. kolejka #OkiemWiślaka

  W niedzielne popołudnie zawodnicy Białej Gwiazdy zafundowali swoim kibicom instny emocjonalny rollercoaster - od przedmeczowej ekstazy, przez początkową rezygnację, po nadzieję na odrobnienie strat w końcówce spotkania. Zapraszamy na twitterowe podsumowanie widowiskowego starcia z Pogonią #OkiemWiślaka. »
 • 13:29 Dzień Otwarty Sektora Rodzinnego 2019

  W sobotę 2 marca Sektor Rodzinny otworzył szeroko swoje drzwi przed wszystkimi kibicami, tymi małymi i dużymi, którzy nie mieli okazji jeszcze odwiedzić tej części stadionu lub po prostu spędzić popołudnie w przyjemnej i rodzinnej atmosferze. Mamy nadzieję, że cieszący się wielką popularnością Sektor Rodzinny Frugo nadal będzie miejscem zaszczepiania wiślackiego DNA i uczenia kulturalnego kibicowania najmłodszych fanów Białej Gwiazdy. »
 • 12:05 Wisła - Pogoń: Skrót meczu

  Kapitalne bramki Vullneta Bashy nie pozwoliły podopiecznym Macieja Stolarczyka zdobyć punktów w starciu z Pogonią Szczecin. Zachęcamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów tego spotkania. »

4 marca 2019

 • 19:03 Regulski: Moje odczucia są ambiwalentne

  Ostatni test już za juniorami starszymi, którzy w sobotę pokonali Hutnik 7:1. „W pierwszej połowie Hutnik był bardzo wymagającym przeciwnikiem. Wpłynęło na to kilka czynników. Po pierwsze graliśmy w nowym ustawieniu i zestawieniu personalnym, ponieważ zeszło do nas kilku zawodników, którzy nie trenują z nami na co dzień, zatem chwilę zajęło im zgranie na boisku” - rozpoczął po meczu Paweł Regulski. »
 • 18:07 Przerwa w funkcjonowaniu Strefy Kibica

  We wtorek 5 marca w godzinach 8.00-14.00, ze względu na aktualizację systemu sprzedaży, nastąpi przerwa w funkcjonowaniu Strefy Kibica. Zakup karnetów przez internet w tym czasie także będzie niemożliwy. »
 • 17:05 Basha: Nie jestem od strzelania bramek [WIDEO]

  Spoglądając na tablicę wyników po pierwszych pięćdziesięciu minutach spotkania chyba niewielu spodziewało się, że jego druga odsłona potoczy się w tak zaskakujący sposób. Biała Gwiazda, przegrywając 0:3, zdołała niebezpiecznie zbliżyć się do przeciwnika i była blisko wyrównania oraz dopisania do swojego konta jednego punktu. Wielki udział w odrabianiu strat miał Vullnet Basha, którego dwa strzały z dystansu zmusiły bramkarza Pogoni do kapitulacji. »
 • 16:15 Przegląd prasy: Konkurs strzałów zza szestnastki

  Choć Wiślacy minimalnie przegrali w potyczce z Pogonią, trzeba przyznać, że wczorajsze spotkanie było prawdziwym widowiskiem. Docenili to relacjonujący niedzielne starcie dziennikarze, którzy mieli o czym rozpisywać się w swoich pomeczowych relacjach. »
 • 15:15 Kartka z kalendarza: 19 lat temu w barwach Wisły debiutował Arkadiusz Głowacki!

  19 lat temu - 4 marca 2000 roku - w drużynie Wisły debiutował Arkadiusz Głowacki. Biała Gwiazda w pierwszym meczu rundy wiosennej wygrała z Odrą Wodzisław 3:1, a „Głowa” w kolejnych 18 latach jeszcze 460 razy bronił barw Wisły, co jest klubowym rekordem!   »
do góry strony