ZOBACZ TAKŻE:

Strona główna » Karta Kibica

Karta Kibica

Karty Kibica na nowych zasadach

Od 10 stycznia 2017 roku zmianie uległy zasady wyrabiania Kart Kibica. Dotychczasowa karta, istniejąca od 2011 nie będzie już wydawana. Wszystkie Karty Kibica wydane do 10.01.2017 będą mogły być używane do końca daty ważności.

Kartę Kibica można wyrobić tylko osobiście, a cały proces jej wydawania trwa zaledwie kilka minut. Koszt wyrobienia karty to 20 zł, z których 5 zł wraca od razu na konto cashback. Dzięki przystąpieniu do programu cashback karta jest tańsza.

Osoby, które wypełniły wniosek i zadeklarowały chęć przystąpienia do programu, otrzymają SMS-em dane do logowania na stronie cashback.wisla.krakow.pl z tymczasowym hasłem oraz nazwą użytkownika, a także e-mail powitalny. SMS powinien dotrzeć po upływie 24 godzin następnego dnia roboczego po rejestracji w strefie kibica.

Każdy użytkownik programu Cashback Wisła Kraków może otrzymać do 5% zwrotu za wszystkie zakupy u około 60 000 Partnerów Handlowych na całym świecie, a także będzie mógł zbierać i realizować Shopping Points. Dodatkowo 1% z każdego zakupu przeznaczane jest na budżet transferowy.

Aby wypłacać zebrane pieniądze należy koniecznie po zarejestrowaniu karty podać podczas zakładania profilu na stronie cashback.wisla.krakow.pl numer konta bankowego, na które będą przelewane pieniądze.

Jak wyrobić Kartę Kibica?

Aby wyrobić nową Kartę, trzeba przyjść do Strefy Kibica wraz z dokumentem tożsamości, na którym podany jest numer PESEL posiadacza oraz widoczne jego zdjęcie (np. dowód osobisty).
 
Należy również uzupełnić wniosek, który dostępny będzie na miejscu w Strefie Kibica. Wniosek można także znaleźć pod tym linkiem:

NOWY WNIOSEK do pobrania (format .pdf) »

Z wypełnionym wnioskiem i dokumentem tożsamości należy udać się do jednego z dwunastu stanowisk. Opłata za wyrobienie nowej Karty Kibica wynosi jedynie 20 zł. Płatność tylko gotówką.

Gdzie wyrabiać Kartę Kibica


Wyrabianie Kart Kibica odbywa się w Strefie Kibica, która znajduje się pod sektorem D. Jest ona czynna w następujących godzinach:
-poniedziałek – piątek 11:00-19:00
-sobota – 11:00-16:00
-niedziela - nieczynne (otwarte w przypadku rozgrywania meczu na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana)

Godziny otwarcia Strefy Kibica mogą ulegać zmianie w dni, w które Wisła Kraków będzie rozgrywała mecze na swoim stadionie. Aby uniknąć kolejek, prosimy też o wyrabianie nowych Kart Kibica w inne dni niż te, w których rozgrywane są spotkania ligowe i pucharowe na stadionie przy Reymonta 22.

do góry strony