Strona główna » Niepełnosprawni

Niepełnosprawni

Informacje dla kibiców niepełnosprawnych

Tak jak w ubiegłym sezonie Wisła Kraków SA we współpracy z Fundacją Otwarte Ramię Białej Gwiazdy zaprasza kibiców niepełnosprawnych na mecze Wisły.

Przedstawiciele FORBG przypominają wszystkim niepełnosprawnym kibicom, że nieprzekraczalny termin nadsyłania próśb chętnych do otrzymania biletów to trzy dni przed meczem, do godz. 20:00. Późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Tak jak do tej pory zgłoszenia przyjmują przedstawiciele FORBG drogą mailową na adres niepelnosprawni@wisla.krakow.pl lub sms-em na nr telefonu 880 522 977.

Liczba miejsc jest ograniczona. O tym, kto dostanie bilet, decyduje kolejność zgłoszeń. Aby otrzymać bilet, należy posiadać ważną Kartę Kibica. Jeśli jest ona nieaktualna, trzeba ją wymienić. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Osoby niepełnosprawne, które nie są podopiecznymi Fundacji, a również zainteresowane są kibicowaniem przy R22, zapraszamy do odwiedzenia strony www.forbg.vot.pl, gdzie można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat biletów na mecze Białej Gwiazdy.

Zaprszamy również na stronę Fundacji na Facebooku.

 

do góry strony