8 marca 2019

 • 12:10 25. kolejka Lotto Ekstraklasy - zapowiedź

  Przed nami już 25. seria gier rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Liga powoli zmierza do końca rundy zasadniczej oraz rozstrzygnięcia dotyczącego podziału tabeli na dwie grupy. W ten weekend pierwszy gwizdek usłyszymy w Zabrzu, gdzie Górnik będzie podejmował Piasta w derbach Górnego Śląska. »
 • 11:08 Stolarczyk: Musimy być skupieni od początku do końca

  W sobotę Wiślacy zagrają w Kielcach z Koroną. Przed tym ważnym dla końcowego układu tabeli spotkaniem z dziennikarzami spotkał się szkoleniowiec naszego zespołu, Maciej Stolarczyk. »
 • 09:07 Świętuj Dzień Kobiet przy Reymonta!

  Wisła Kraków dokłada swoją cegiełkę do świętowania Dnia Kobiet i z tej okazji dla wszystkich pań przygotowała specjalną promocję. Pierwsze pięćdziesiąt kobiet, które w piątek 8 marca odwiedzą Strefę Kibica i zakupią bilet lub karnet na mecze Białej Gwiazdy będą mogły, wraz z osobą towarzyszącą, wziąć udział w darmowym zwiedzaniu stadionu. »

7 marca 2019

 • 16:50 Przedsprzedaż biletów na Derby Krakowa dobiega końca

  Bilety na mecz Wiślaków z Cracovią w ramach przedsprzedaży nabywać można w Strefie Kibica oraz przez internet do czwartku 7 marca do godziny 19.00. Bilety w normalnej sprzedaży będą dostępne od piątku 8 marca od godziny 11.00. »
 • 14:31 Znamy arbitra meczu z Koroną

  Poznaliśmy obsadę sędziowską meczów 25. kolejki Lotto Ekstraklasy. Na głównego rozjemcę pojedynku między Koroną Kielce a Wisłą Kraków wyznaczony został Daniel Stefański z Bydgoszczy. »
 • 13:26 Nie czekaj, przedłuż Kartę Kibica!

  Wiślaku, nie czekaj na ostatni dzwonek i już dzisiaj zadbaj o przedłużenie swojej Karty Kibica. W celu uniknięcia kolejek przed spotkaniem derbowym, zachęcamy wszystkich kibiców Białej Gwiazdy posiadających Kartę Kibica z dobiegającym końca terminem ważności do jej wcześniejszego przedłużenia.  »
 • 12:38 Pod lupą - Matej Pucko

  Pojedynek Wisły Kraków z Koroną Kielce będzie kolejnym, bardzo istotnym meczem Wiślaków w tym sezonie. Po porażce z Pogonią Szczecin krakowianie będą chcieli się szybko zrehabilitować. W podobnej sytuacji jest także nasz najbliższy rywal, który w poprzedniej kolejce wysoko uległ Zagłębiu Sosnowiec. Naszym zdaniem na szczególną uwagę w tym meczu zasługuje Matej Pučko, którego wzięliśmy pod wiślacką lupę. »
 • 10:20 Poznaliśmy terminarz 28. i 29. kolejki Lotto Ekstraklasy

  Departament Logistyki Rozgrywek wyznaczył terminy 28. i 29. kolejki Lotto Ekstraklasy. Oba spotkania rozegrane zostaną w pierwszym tygodniu kwietnia. »

6 marca 2019

 • 19:06 Karolina Biedrzycka rzecznikiem prasowym Wisły

  Zarząd Wisły Kraków SA 4 marca 2019 roku powierzył Karolinie Biedrzyckiej rolę rzecznika prasowego klubu. Biedrzycka do tej pory pełniła funkcję zastępcy rzecznika prasowego. »
 • 18:23 Kontrola nad piłką, kontrola nad Koroną?

  Trwają przygotowania Wiślaków do 25. kolejki Lotto Ekstraklasy, którą 13-krotny mistrz Polski rozegra w Kielcach. W najbliższą sobotę podopieczni trenera Macieja Stolarczyka o ligowe punkty powalczą z tamtejszą Koroną. Sprawdźcie, na jakich elementach podczas dzisiejszych zajęć skupili się zawodnicy Białej Gwiazdy. »
 • 15:51 Informacja dotycząca sprzedaży biletów w kasach

  Z powodu mniejszej wydajności systemu biletowego zakup biletów w kasach Strefy Kibica w środę 6 marca jest niemożliwy. Ze względu na prace naprawcze proces nabywania biletów na mecz derbowy przez internet może się wydłużyć. »
 • 12:44 Byłeś na meczu z Pogonią? Kup bilet VIP w przedsprzedaży!

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, każdy kibic, który kupił bilet VIP na ostatni mecz rozgrywany przy R22 z Pogonią Szczecin, ma możliwość wcześniejszego zakupu wejściówki na strefę MAX-Fliz VIP Gold lub Tyskie VIP Silver na spotkanie derbowe w ramach sprzedaży zamkniętej, która ruszyła dzisiaj o godz. 12.00 i potrwa do piątku 8 marca. Skorzystaj z tej wyjątkowej szansy i wybierz najlepsze miejsce, z którego będziesz wspierał Wiślaków podczas najbardziej wyczekiwanego starcia sezonu. »
do góry strony