14 marca 2019

 • 13:17 Spotkaj piłkarzy Białej Gwiazdy w strefie MAX-Fliz VIP Gold!

  Już tylko kilka dni dzieli nas od niecierpliwie wyczekiwanego niedzielnego starcia z Cracovią! Bez wątpienia będzie to wielkie święto futbolu, którym żyć będzie Kraków i cała piłkarska Polska. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie możliwość pomeczowego spotkania w strefie MAX-Fliz VIP Gold trzech zawodników Białej Gwiazdy: Lukasa Klemenza, Sławomira Peszko oraz Vukana Savićevicia. »
 • 12:16 Koniec biletów na sektory VIP!

  Derby Krakowa, które rozegrane zostaną 17 marca na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, cieszą się ogromną popularnością. Wszystkie bilety VIP - Silver oraz Gold - zostały już wyprzedane. »
 • 10:45 Nowe szatnie wiślackiej Akademii!

  Po miesiącu intensywnej pracy wykonanej przez firmę RE-Bau do użytku oddane zostały odremontowane cztery pomieszczenia należące do Akademii Wisła Kraków: przedsionek, sala do rehabilitacji, szatnia piłkarska oraz łazienka dostosowana do odpowiedniej odnowy biologicznej. Był to pierwszy cel zrealizowany przez Stowarzyszenie Socios Wisła. Remont został przeprowadzony i sfinansowany przez firmę RE-Bau. »
 • 09:24 Wisła zagra sparing z Odrą Opole

  W czasie przerwy reprezentacyjnej piłkarzy Białej Gwiazdy rozegrają sparingową potyczkę z Odrą Opole. Spotkanie zaplanowane na czwartek 21 marca na godzinę 13.00. »

13 marca 2019

 • 17:24 Zmiany w statucie i Radzie Nadzorczej Wisły Kraków SA

  Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy podjęło decyzję o zmianach w statucie i składzie Rady Nadzorczej Wisły Kraków SA. Mają one zwiększyć operacyjny nadzór nad działaniem klubu i przygotować spółkę do rozszerzenia składu akcjonariatu. »
 • 12:58 Kartka z kalendarza: 130 rocznica urodzin Józefa Szkolnikowskiego

  130 lat temu - 13 marca 1889 roku - urodził się Józef Szkolnikowski, współzałożyciel Wisły i jej pierwszy kapitan, prezes Białej Gwiazdy w latach 1919-21, pierwszy w historii selekcjoner Reprezentacji Polski, żołnierz Wojska Polskiego i Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, oddany działacz sportowy. Józef Szkolnikowski dzięki swoim zasługom jest jedną z najważniejszych postaci w historii Wisły Kraków.  »
 • 11:50 Specjalna oferta od Happy Diet

  Oficjalny Partner żywieniowy Wisły Kraków - firma Happy Diet - przygotowała dla kibiców wyjątkowy prezent! Każdy sympatyk Białej Gwiazdy może otrzymać rabat w wysokości 10% na wybraną przez siebie dietę.  »
 • 09:49 Urodziny Rafała Wisłockiego i Arkadiusza Głowackiego!

  Środa 13 marca to wyjątkowy dzień w wiślackim kalendarzu! 33. urodziny świętuje dziś prezes Wisły Kraków SA Rafał Wisłocki oraz legendarny obrońca Białej Gwiazdy Arkadiusz Głowacki, który kończy dziś 40 lat. »

12 marca 2019


11 marca 2019

 • 21:41 Korona - Wisła: Kulisy meczu

  Osiem bramek, z czego sześć strzelonych przez Wiślaków. Sobotni wieczór w Kielcach przyniósł wiele emocji. A jak to wyglądało za kulisami? Oglądajcie! »
do góry strony