Strona główna » Sponsor

Sponsor

 • LV BET

  LV BET

  rok założenia: , z Wisłą od: 2017

  LV BET to nowa marka na rynku bukmacherskim. Filozofia firmy opiera się na dynamicznym rozwoju, świeżych pomysłach, a przede wszystkim jasnych zasadach.

  Tworzą ją ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy nieustannie pracują nad poszerzaniem wachlarza dostępnych dyscyplin oraz propozycji. Cechuje ich profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdej sprawy.

 • Cashback World

  Cashback World

  rok założenia: 2003, z Wisłą od: 2016

  Cashback World jest międzynarodową wspólnotą zakupową, a także programem lojalnościowym. Firma reprezentowana jest obecnie w 47 krajach na wszystkich kontynentach.

  Z programu korzysta już 8 mln uczestników robiących zakupy w ponad 300 000 placówek na całym świecie. Wraz z każdym zakupem wspierają oni także dwie fundacje: Child & Family Foundation niosącą pomoc dzieciom i rodzinom będącym w potrzebie oraz Greenfinity Foundation zaangażowaną w ochronę środowiska i klimatu.

 • Profix

  Profix

  rok założenia: 1987, z Wisłą od: 2016

  Profix działa na polskim rynku budowlanym od 1987 roku. Specjalizujemy się w budowie hal stalowych oraz domów energooszczędnych.

  Od początku naszego istnienia wybudowaliśmy już ponad 450 hal w całej Polsce, a liczba realizacji powiększa się sukcesywnie z każdym rokiem.
  Najważniejszymi zasadami, którymi się kierujemy są rzetelność oraz szeroko pojęta uczciwość finansowa wobec naszych Klientów i Partnerów, czego dowodem jest m.in. tytuł Złotego Płatnika 2015, przyznawany przez Euler Hermes.
  Pomimo dynamicznego rozwoju, pozostaliśmy firmą rodzinną, w której decyzje podejmowane są szybko i sprawnie. Nasz zespół od wielu lat pozostaje niezmienny.

do góry strony