Strona główna » Partnerzy

Partnerzy

 • Murapol

  Murapol

  rok założenia: 2001, z Wisłą od: 2019

  Grupa Murapol to jedna z czołowych polskich firm deweloperskich od 18 lat realizująca projekty mieszkaniowe na terenie całego kraju.

  Deweloper posiada najbardziej zdywersyfikowaną geograficznie mapę inwestycji, jest obecny w 15 miastach w Polsce, a w 2 kolejnych przygotowuje swoje premierowe projekty. W swojej dotychczasowej działalności Murapol zrealizował ponad 100 inwestycji, w których powstało ok. 10 tys. lokali zamieszkałych przez 30 tys. osób.

  Poza umacnianiem pozycji wiodącego dewelopera na rynku mieszkaniowym, Murapol angażuje się w inicjatywy promujące sport profesjonalny, czego wyrazem jest m.in. wparcie Wisły Kraków, a także w projekty propagujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.
   

 • Happy Diet

  Happy Diet

  rok założenia: 2015, z Wisłą od: 2018

  Happy Diet to nowy partner żwywieniowy Wisły Kraków.

  Happy Diet to rodzinna firma zajmująca się szeroko rozumianą dietetyką oraz cateringiem dietetycznym popularnie nazywanym - dietą pudełkową. Każdego dnia dbamy o to, aby nasi klienci mogli smacznie i wygodnie zjeść pełnowartościowe posiłki, bez konieczności gotowania. Osoby, które nam zaufały mogą liczyć nie tylko na dostawę posiłku pod drzwi, ale również na kompleksową obsługę ze strony dietetyka poczynając od konsultacji, analizie składu ciała, kończąc na układaniu planów żywieniowych. 

  Każdego dnia stawiamy przed sobą nowe wyzwania, które skutkują ciągłym podnoszeniem jakości usług. Za jeden z naszych największych sukcesów uważamy współpracę z Wisłą Kraków w zakresie żywienia około-treningowego zawodników. Ciężko pracowaliśmy na zaufanie jakim obdarzyła nas kadra pierwszej drużyny i mamy nadzieję, że nasza współpraca przełoży się również na sukcesy piłkarzy na boisku. 

 • Dematec

  Dematec

  rok założenia: 2002, z Wisłą od: 2016

  Dematec Polska Sp. z o.o. oferuje rozwiązania dedykowane przemysłowi metalowemu.

  Dematec Polska Sp. z o.o. oferuje rozwiązania dedykowane przemysłowi metalowemu. Nasz Partner jest jedynym w Polsce przedstawicielem czołowego producenta maszyn numerycznych - Doosan Machine Tools. Dzięki współpracy z firmą Tsugami, Dematec wkroczył w obszar ultraprecyzyjnej nanoobróbki materiałów. Dokładność i niezawodność tokarek typu szwajcarskiego wykorzystywana jest przez czołowych producentów znanych na całym świecie, takich jak Rolex czy Seiko.
   

 • Axpo Polska

  Axpo Polska

  rok założenia: 2001, z Wisłą od: 2018

  Axpo Polska to część państwowej szwajcarskiej firmy funkcjonującej na rynku europejskim od ponad 100 lat. Na terenie Polski zajmuje się sprzedażą energii dla firm już od 17 lat.

  Axpo Polska oferuje nowoczesne rozwiązania energetyczne, skupiając się na optymalizowaniu kosztów i zużycia energii przedsiębiorstw. Ponadto stawia na ekologię, posiadając w swojej ofercie szereg usług opartych na energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii takich jak słońce, woda i wiatr.

 • Volvo Wadowscy

  Volvo Wadowscy

  rok założenia: 2002, z Wisłą od: 2012

  Volvo to synonim prestiżu i jakości, to niezwykły design i przywiązanie do tradycyjnych wartości w dzisiejszym świecie motoryzacji-bezpieczeństwa, komfortu, trwałości i łatwości obsługi.

  Wadowscy to rodzinna firma, która opierając się na tradycji od blisko 40 lat buduje swój wizerunek firmy rzetelnej, przyjaznej klientom, świadczącej najwyższej jakości usługi. Rozwijamy się nieustannie w trosce o Państwa wygodę i potrzeby. Zapraszamy do naszych salonów i serwisów Volvo w Krakowie i w Gaju koło Krakowa, gdzie poznają Państwo pełną gamę samochodów Volvo, a dla kibiców Wisły Kraków mamy specjalną ofertę!

 • Przybylski

  Przybylski

  rok założenia: 1996, z Wisłą od: 2010

  Firma Przybylski specjalizuje się w sprzedaży, instalacji oraz serwisowaniu elektronicznych systemów zabezpieczeń. Doświadczenie , wiedza oraz bardzo dobra znajomość oferowanych systemów pozwala nam jak również Państwu na optymalne wykorzystani
  Bazując na naszym doświadczeniu i w odpowiedzi na potrzeby klientów, uruchomiliśmy pierwsze w Małopolsce Centrum Nadzoru Wizyjnego, którego jedynym zadaniem jest 24 godzinny nadzór nad kamerami chroniącymi naszych klientów – SKUTECZNIE ZASTĘPUJEMY OBIEKTOWĄ OCHRONĘ FIZYCZNĄ
   
  Nasi klienci cenią w nas to, że oprócz atrakcyjnych cen oferujemy zdobytą wiedzę techniczną i praktyczne doświadczenie.
   
  Więcej na www.tprzybylski.pl
 • Expander Integrator IT

  Expander Integrator IT

  rok założenia: 2001, z Wisłą od: 2014

  Expander Integrator IT skupia swoje działanie w obrębie 3 filarów: integracja rozwiązań teletechnicznych, instalacje systemów IT, ogólnopolska sieć serwisowa.

  Realizuje zakresy projektowe związane  z systemami niskoprądowymi, rozwiązaniami multimedialnymi i audio wideo. Działa w obszarach informatyki i automatyki.

  Przewagę rynkową zyskał dzięki zbudowaniu ogólnopolskiej sieci instalatorów i serwisantów. Jest wstanie wesprzeć klientów w trudnych sytuacjach serwisowych nawet z bardzo krótkim czasie reakcji (SLA). Współpraca z firmą Expander Integrator IT jest doskonała formą zapewnienia swojej firmie stabilności działania i gwarancji świadczonych usług.

 • Salvum Odszkodowania

  Salvum Odszkodowania

  rok założenia: 2011, z Wisłą od: 2017

  Salvum to lider polskiego rynku odkupu zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych.

  Salvum Odszkodowania od lat pomaga wszystkim poszkodowanym, którym towarzystwa ubezpieczeniowe wypłaciły zaniżone odszkodowania z tytułu szkód komunikacyjnych. Dzięki wsparciu specjalistów z Salvum, tysiące ludzi otrzymało dodatkową gotówkę. Jeśli miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek w ciągu ostatnich 3 lat, Salvum przeprowadzi darmową weryfikację kosztorysu i zaproponuje najkorzystniejszą dla Ciebie formę współpracy. 

  Firma Salvum pomaga także odzyskać należne odszkodowanie w zakresie szkód osobowych i majątkowych. 

  Sprawdź czy należą Ci się dodatkowe pieniądze! Odwiedź naszą stronę ofertową www.salvum-wisla.pl lub oficjalną stronę firmy: www.salvum.com.pl
 • Multikino

  Multikino

  rok założenia: 2001, z Wisłą od: 2007

  Multikino-Kraków jest najczęściej odwiedzanym krakowskim multipleksem o najszerszej ofercie programowej.

  Multikino-Kraków jest najczęściej odwiedzanym krakowskim multipleksem o najszerszej ofercie programowej, posiadającym 12 klimatyzowanych sal kinowych o najwyższym standardzie. Multikino to nie tylko seanse filmowe! Każdy znajdzie coś dla siebie: Panie Kino Na Obcasach, Panowie mecze, Szukający miłości Sympatyczne Noce! Na wszystkich czekają: maratony, koncerty, opery, kabarety, Festiwale, Noce Reklamy, Sylwester oraz wiele innych! Więcej dowiesz się na www.multikino.pl/krakow.”

 • RADIO ESKA S.A.

  RADIO ESKA S.A.

  rok założenia: 1990, z Wisłą od: 2007

  RADIO ESKA HITY NA CZASIE NUMER JEDEN W MIEŚCIE

  RADIO ESKA S.A.  NALEŻY DO HOLDINGU ZPR S.A. I JEST NAJWIĘKSZĄ SIECIĄ RADIOWĄ W POLSCE. TWORZY JĄ 37 LOKALNYCH ROZGŁOŚNI. FORMAT STACJI TO WSPÓŁCZESNE HITY MUZYCZNE (CHR). ESKA RAZEM Z WŁASNĄ AGENCJĄ EVENTOWĄ „PROMOTOR” ORGANIZUJEMY OD KILKU LAT NAJWIĘKSZE WYDARZENIA MUZYCZNE W KRAJU: ESKA MUSIC AWARDS, LETNIĄ TRASĘ KONCERTOWĄ  „HITY NA CZASIE” ORAZ SOPOT HIT FESTIWAL. W RAMACH PROJEKTU ESKA STWORZYLIŚMY PLATFORMĘ  INTERNETOWĄ  ESKA.PL,  DO KTÓREJ NALEŻĄ MIĘDZY  INNYMI  SERWISY ESKAGAMES.PL ORAZ WAZZZUP.PL.  W ROKU 2008 URUCHOMILIŚMY RÓWNIEŻ WŁASNY PROJEKT TELEWIZYJNY  ESKA TV. ZAJRZYJ NA WWW.ESKA.PL.

 • OSHEE

  OSHEE

  rok założenia: , z Wisłą od: 2016

  OSHEE to lider swojej branży na polskim rynku i jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w naszym kraju.

  Produkty naszego nowego Partnera obecne są w 32 państwach, na 3 kontynentach. OSHEE za cel stawia sobie inspirowanie i motywowanie do działania oraz aktywności fizycznej, starając się przy tym promować zdrowy styl życia. Produkty firmy zawsze są najwyższej jakości i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Coca-Cola

  Coca-Cola

  rok założenia: , z Wisłą od: 2016

  System Coca-Cola w Polsce reprezentują firmy Coca-Cola Poland Services oraz Coca-Cola HBC Polska.

  Coca-Cola Poland Services to spółka-córka The Coca-Cola Company, właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych, obecnych w ponad 200 krajach świata. Coca-Cola HBC Polska to oddział Coca-Cola Hellenic Bottling Company, będącej jednym z wiodących na świecie rozlewcą napojów The Coca-Cola Company, docierającym do ponad 585 milionów osób. Firmy z systemu Coca-Cola są liderami na polskim rynku napojów bezalkoholowych i zatrudniają ponad 2200 osób.

 • Blachdom Plus

  Blachdom Plus

  rok założenia: , z Wisłą od: 2017

  Blachdom Plus-producent pokryć dachowych, Blachodachówki, blachy trapezowej, panelu dachowego oraz obróbek blacharskich. Dostawcami stali są huty: Arcelor Mittal, SSAB, Hydro Aluminium, Marcegaglia, USS oraz wiele innych.

  Siedzibą firmy są Rybarzowice k/ Bielska-Białej, gdzie znajduję się również zakład produkcyjny.

  Firma posiada sieć sprzedaży detalicznej w postaci 17 placówek na terenie kraju oraz oddziały w Czechach na Słowacji. Dopełnieniem sprzedaży jest szerokie grono współpracujących dealerów na terenie całego kraju.
  Oficjalny dystrybutor: okien dachowych firmy "Fakro", systemów Rynnowych PVC "Bryza" firmy Cellfast oraz stalowych "Assa" firmy Pd Profil. Oprócz tego ofertę firmy uzupełniają, dachówka ceramiczna, membrany dachowe paroprzepuszczalne, wkręty mocujące, systemy komunikacji dachowej oraz wiele innych akcesoriów.

 • Olimp Sport Nutrition

  Olimp Sport Nutrition

  rok założenia: 1990, z Wisłą od: 2017

  Olimp Sport Nutrition® to polski producent odżywek, suplementów diety i produktów pro zdrowotnych dla sportowców, ludzi aktywnych i wszystkich tych, którzy cenią swoje zdrowie.

  Aktualnie produkty Olimp Sport Nutrition® znajdują się na półkach 72 krajów świata z ugruntowaną pozycją na tak wymagających rynkach jak Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania i oczywiście Polska.

  Od 27 lat firma wyznacza trendy zarówno w obszarze nowoczesnych, innowacyjnych produktów jak również bezpieczeństwa i analizowania skuteczności ich działania. Jest to możliwe dzięki stałemu rozwojowi i ogromnych inwestycji w nowe technologie umożliwiające prowadzenie skomplikowanych, niedostępnych dla innych producentów badań laboratoryjnych.

  Współpraca Olimp Sport Nutrition® i Wisły Kraków dotyczyć będzie dwóch kluczowych obszarów – dostarczania suplementacji a także współpracy analitycznej i badawczej mającej na celu maksymalizację jej skuteczności.

 • Wanicki

  Wanicki

  rok założenia: 1991, z Wisłą od: 2017

  Firma Wanicki powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo transportowe i bardzo szybko zaczęła wyznaczać trendy w branży TSL. W nowe tysiąclecie „wjechała” już jako dealer marki DAF.

  Wanicki oferuje profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu i eksploatacji pojazdu: począwszy od przygotowania specyfikacji maszyny, poprzez wsparcie w zakresie finansowania i ubezpieczeń, na kompletnej obsłudze serwisowej skończywszy. W ofercie można znaleźć też najem długoterminowy, szeroki wachlarz używanych pojazdów ciężarowych wszystkich marek oraz szeroką gamę części zamiennych - zarówno nowych, jak i używanych. Przedsiębiorstwo szczyci się również siecią kilkunastu stacji serwisowych ulokowanych w południowej Polsce.

 • Antrans

  Antrans

  rok założenia: 1993, z Wisłą od: 2016

  Marka Antrans to trzy dynamicznie rozwijające się spółki: Antrans Group, Antrans Bis oraz PKM Olkusz.

  Marka specjalizuje się w transporcie ciężkim na terenie Unii Europejskiej, a główny obsługiwany kierunek to trasa Polska - Włochy - Polska. Od ubiegłego roku realizuje również dostawy do Rosji, Kazachstanu oraz Białorusi. Domeną firmy jest terminowość, elastyczność w podejściu do klienta oraz fachowość. Przez lata obecności w branży Antrans wyrobił sobie opinię rzetelnego przewoźnika, dzięki czemu portfolio klientów ciągle się poszerza.

  http://www.antrans.com.pl

  http://www.spedycja.antrans.com.pl

  http://www.pkmolkusz.pl/

 • CG303

  CG303

  rok założenia: 2001, z Wisłą od:

  Firma CREATIVE GROUP 303 istnieje na rynku od ponad dziesięciu lat, obejmujemy działaniem całą Polskę. Zgodnie z naszym hasłem „Interaktywna Fabryka Emocji” dostarczamy pozytywnych doznań oraz niezapomnianych przeżyć.

  Specjalizujemy się w supporcie technicznym i kompleksowej organizacji imprez: plenerowych, koncertów, zawodów i pokazów sportowych, eventów, imprez integracyjnych i specjalnych akcji promocyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przejęcie pełnej odpowiedzialności za przygotowanie, organizację i realizację powierzonego nam projektu. W osiągnięciu sukcesu pomaga nam sprawdzony zespół pracowników, jak i wysokiej klasy scenotechnika. Dysponujemy odpowiednim sprzętem dla każdego eventu, tj. nagłośnieniem, oświetleniem, sceną oraz konstrukcjami scenicznymi. Posiadamy odpowiednie multimedia, tj. projektory, ekrany, plazmy, kamery. Współpracujemy systematycznie z wieloma sprawdzonymi podmiotami: realizatorami dźwięku i światła, scenografami, konferansjerami, animatorami, DJ-ami, aktorami, zespołami muzycznymi. Przez lata prowadzonej działalności wypracowaliśmy dobre kontakty z czołówką polskich artystów.

   
  Z naszych usług korzystają zarówno firmy komercyjne, jak i instytucje non-profit. 
   
  Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.cg303.pl
do góry strony