Strona główna » Partnerzy Medialni

Partnerzy Medialni

 • LoveKraków.pl

  LoveKraków.pl

  rok założenia: 2014, z Wisłą od: 2017

 • Onet.pl

  Onet.pl

  rok założenia: 1996, z Wisłą od: 2018

 • Głos 24

  Głos 24

  rok założenia: , z Wisłą od: 2017

  Grupa 24 lokalnych miesięczników wydawanych na terenie Małopolski, Górnego Śląska i Podkarpacia o łącznym nakładzie 252 tysięcy egzemplarzy.

  Wydawca Media Kraków. 

  Druk Drukarnia Kraków.
 • Dv-Box

  Dv-Box

  rok założenia: , z Wisłą od:

  Agencja Reklamowa Dv-Box zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie promocji i reklamy - głównie reklamą multimedialna na wyświetlaczach komunikacji miejskiej (reklama w autobusach i tramwajach) oraz gadżetami reklamowymi i odzieżą reklamową.

  Cechą, która nas wyróżnia jest innowacyjność.

  Pracujemy tak, aby nasi klienci czuli się najważniejsi, gwarantujemy kreatywne pomysły, nowe rozwiąznia, a wszystko po to by stworzyć dla Państwa skuteczną reklamę.

  Jesteśmy odpowiedzialni za sukcesy naszych klientów, dlatego innowacyjność łączymy z twórczym wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych oraz oferujemy pełen profesjonalizm obsługi.

  Agencja Reklamowa Dv-Box działa w strukturach firmy Przybylski, która w głównej mierze zajmuje się elektronicznymi systemami zabezpieczeń.

  Wiecej na www.dv-box.pl

 • Dziennik Polski

  Dziennik Polski

  rok założenia: , z Wisłą od:

 • Gazeta Krakowska

  Gazeta Krakowska

  rok założenia: , z Wisłą od:

 • Led Space s.c

  Led Space s.c

  rok założenia: 2009, z Wisłą od: 2014

  Firma Led Space s.c. powstała w 2009 roku i swoją działalność głównie skupia na sprzedaży i wynajmie telebimów oraz tworzeniu i realizacji kampanii reklamowych na telebimach w całej Polsce.
 • LaczyNasPasja.pl

  LaczyNasPasja.pl

  rok założenia: , z Wisłą od: 2017

  LaczyNasPasja.pl, to nowy portal, gdzie internauci znaleźć mogą informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych oraz blogi znanych - byłych i obecnych - sportowców i dziennikarzy.

  Naszą ambicją jest, aby zgromadzić kibiców, którzy szukają czegoś więcej niż tylko suchych newsów i dać im miejsce, gdzie będą mogli stworzyć społeczność, którą łączy pasja. Do sportu.

do góry strony