Strona główna » Aktualności » [wideo] Debiut D3

[wideo] Debiut D3

Data publikacji: 02-03-2008 00:12Mecz z Widzewem był okazją dla Wiślaków do zaprezentowania się po raz pierwszy w rundzie wiosennej przed własną publicznością. Ale nie tylko piłkarze pokazali się dzisiaj z dobrej strony. Na początku spotkania oczy wszystkich zwróciły się na sektor D, na którym kibice Wisły pokazali wspaniałą oprawę.

Tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego, w trakcie wykonywania hymnu Białej Gwiazdy, kibice z sektora D podnieśli do góry folie w barwach krakowskiego klubu. Na środku sektora ukazał się ogromnej wielkości kibic, ubrany w wiślacką koszulkę, z uniesionymi w górę rękami. Na samej górze trybuny widniał natomiast napis: "Bo nasza armia to jest potęga, bo my jesteśmy najlepsi".

Kibice w czasie meczu z WidzewemW pierwszej części meczu nie tylko oprawa była na najwyższym poziomie. Młyn na sektorze D cały czas dopingował Wiślaków w walce o ligowe punkty.

W drugiej części spotkania sytuacja zmieniła się zupełnie. Solidaryzując się z fanami Widzewa, którzy w większości nie zostali wpuszczeni na stadion, kibice Białej Gwiazdy zaprzestali dopingu. Przez całą drugą połowę na stadionie Wisły panowała cisza.

Fot. Maks Michalczak
Biuro Prasowe Wisła Kraków SAdo góry strony