Strona główna » Aktualności » Dzień Otwarty Sektora Rodzinnego 2019

Dzień Otwarty Sektora Rodzinnego 2019

Data publikacji: 05-03-2019 13:29W sobotę 2 marca Sektor Rodzinny otworzył szeroko swoje drzwi przed wszystkimi kibicami, tymi małymi i dużymi, którzy nie mieli okazji jeszcze odwiedzić tej części stadionu lub po prostu spędzić popołudnie w przyjemnej i rodzinnej atmosferze. Mamy nadzieję, że cieszący się wielką popularnością Sektor Rodzinny Frugo nadal będzie miejscem zaszczepiania wiślackiego DNA i uczenia kulturalnego kibicowania najmłodszych fanów Białej Gwiazdy.

Fot. Przemek Marczewski Fot. Przemek Marczewski

Już od godziny 11:00 Sektor Rodzinny zaczął wypełniać się po brzegi odwiedzającymi, na których czekał Wiślacki Smok i dla których przygotowano mnóstwo atrakcji przywołujących na usta szeroki uśmiech. Centralnym punktem dnia otwartego były warsztaty z robotyki przeprowadzone przez firmę Bricks4Kidz, podczas których powstało wiele niesamowitych budowli z klocków LEGO. Dużą popularnością cieszyły się także rozgrywki FIFA oraz turniej piłkarzyków, w których na najlepszych graczy czekały do wygrania vouchery na mecz. Nie mogło także zabraknąć animatorek malujących twarze, jednak najbardziej obleganą postacią był Rafał Boguski, który rozdał setki autografów oraz z uśmiechem pozował do zdjęć z kibicami. Dodatkową gratką dla odwiedzających była możliwość oglądania z trybun treningu pierwszej drużyny. Zwieńczeniem tego wydarzenia wypełnionego dobrą zabawą były wycieczki, podczas których uczestnicy mogli zobaczyć wszystkie najważniejsze miejsca na stadionie.

 
 
Mamy nadzieję, że kibice, którzy wzięli udział w Dniu Otwartym Sektora Rodzinnego Frugo po raz pierwszy zostali skutecznie zachęceni do ponownych odwiedzin już w dzień meczowy, a ci pojawiający się tam regularnie utwierdzeni w przekonaniu, że dokonali dobrego wyboru.
 
Już w niedzielę 17 marca zapraszamy na mecze Białej Gwiazdy do Sektora Rodzinnego Frugo!
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 


do góry strony