Strona główna » Aktualności » CLJ: Szczęśliwa siódemka, wysokie zwycięstwo z Kmitą

CLJ: Szczęśliwa siódemka, wysokie zwycięstwo z Kmitą

Data publikacji: 16-02-2019 16:38

Podopieczni Pawła Regulskiego pewnie pokonali w sparingu seniorów Kmity Zabierzów na sztucznym boisku Nadwiślana Kraków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0, a Wiślacy festiwal strzelecki rozpoczęli w 20. minucie.

Już w pierwszym kwadransie Kacper Wydra dwukrotnie stanął przed szansą wysunięcia Wiślaków na prowadzenie. Ta sztuka udała mu się dopiero w 20. minucie, gdy wykorzystał sytuację sam na sam z rywalem. Pięć minut później znakomicie zza pola karnego przymierzył Bentkowski, podwajając bramkową przewagę Wisły.

W 35. minucie po krótku rozegranym rzucie wolnym z pierwszej piłki uderzył Wydra - strzał z ostrego kąta wpadł idealnie pod poprzeczkę. Wiślacy na początku drugiej połowy obijali obramowanie bramki Kmity. Najpierw po uderzeniu głową Kasii futbolówka zatrzymała się na poprzeczce, a moment później Magdziarz strzelił w słupek.

Rosnąca przewaga

Podopieczni Pawła Regulskiego bramkę na 4:0 zdobyli w 78. minucie, gdy Wydra technicznym uderzeniem skompletował hat-tricka. Pięć minut później Kasia zagrał do Magdziarza, a ten zmieścił piłkę w bramce. Nie mięło kilka chwil, a uderzenie z dystansu Korczyka odbiło się od pleców rywala i wpadło do siatki. W doliczonym czasie gry Magdziarz popędził prawą stroną boiska i wycofał futbolówkę do nabiegającego Korczyka, który celnie uderzył z pierwszej piłki i w ten sposób zdobył swojego drugiego gola. Podopieczni Pawła Regulskiego ostatecznie pokonali A-klasową drużynę różnicą siedmu bramek.

CLJ Wisła - Kmita Zabierzów 7:0 (3:0)