Strona główna » Aktualności » Sektor D - rozpoczynamy sprzedaż biletów!

Sektor D - rozpoczynamy sprzedaż biletów!

Data publikacji: 29-08-2007 13:40Nadeszła historyczna chwila! W sobotę, po raz pierwszy od wielu lat, na stadionie przy ulicy Reymonta ma szansę zasiąść ponad 20 tys. kibiców. Już teraz sprzedano prawie wszystkie bilety na pozostałe sektory, tym bardziej zachęcamy więc do jak najszybszego zakupu wejściówek na nową trybunę.

Wspaniała akustyka trybuny D bardzo przyda się naszym zawodnikom w sobotnim spotkaniu. Reklamowani w ostatnim czasie jako najgłośniejsi w Polsce kibice Lecha zapowiadają przyjazd w prawie tysięcznej grupie. Czy pokażą że są lepsi od kibiców Wisły? Możecie udowodnić że tak nie jest! Zapraszamy na nową trybunę i zachęcamy do gorącego dopingu dla Białej Gwiazdy - co najmniej tak głośnego jak na ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze!

Bilety na mecz z Lechem Poznań (sobota 01.09. godz. 18.15) dostępne będą od godziny 15.00 w środę (29.08). Cena biletów na sektor D wynosi 20 zł.

Sprzedaż wejściówek w sklepiku Wiślacki Świat prowadzona będzie od pon. do piątku, w godz. 11.00-18.00.

W dniu meczu bilety będą sprzedawane w godz. 10.00-14.00 w kasie od strony ul. Reymonta oraz tradycyjnie dwie godziny przed meczem.

Podobnie jak na pozostałe sektory, przy zakupie biletu bez Karty Kibica lub w dniu meczu obowiązuje 2 zł opłaty manipulacyjnej. Na mecz z Lechem konieczne jest podanie przy zakupie numeru PESEL.

Zapraszamy na mecz!

Wisła Kraków SSAdo góry strony