Strona główna » Aktualności » Nowy sztab szkoleniowy Białej Gwiazdy

Nowy sztab szkoleniowy Białej Gwiazdy

Data publikacji: 13-06-2007 13:05Pierwszym trenerem Maciej Skorża - to już wiadomo. Kto natomiast będzie z nim współpracował, o tym dowiedzieliśmy się w czasie środowej konferencji prasowej.

Trener Skorża zabiera ze sobą z Grodziska swoich współpracowników. Asystentem pierwszego szkoleniowca będzie więc 31 letni Andrzej Blacha. Trener Skorża powiedział, że dobrze wywiązywał się on ze swojej roli w Grodzisku i ma nadzieję, że nadal będzie się z niej dobrze wywiązywał. Szkoleniowcem bramkarzy zostanie Jacek Kazimierski. W sztabie pozostają również Andrzej Bahr i Kazimierz Moskal. - „Wczoraj do późnych godzin nocnych rozmawiałem z trenerem Bahrem. Jestem pod wrażeniem jego pracy i wiedzy. Bardzo cieszę się na współpracę z nim” - mówił w czasie konferencji prasowej trener Skorża.

Jeśli zaś chodzi o Kazimierza Moskala, to jest dla niego przewidziane miejsce w sztabie szkoleniowym, ale na razie nie wiadomo, jaką rolę miałby dokładnie pełnić. - „Panowie jeszcze nie rozmawiali ze sobą. Decyzję o miejscu dla Kazimierza Moskala podejmiemy po wspólnej rozmowie obu panów” - poinformował Jacek Bednarz, dyrektor sportowy Wisły. Trener Skorża wypowiadał się w podobnym tonie: - „Nie chcę mówić o roli Kazimierza Moskala, bo z nim jeszcze nie rozmawiałem, a nie chcę, żeby dowiadywał się o faktach na swój temat z gazet”.

M. Górski
Biuro Prasowe Wisła Kraków SSAdo góry strony