Strona główna » Aktualności » Chicago Trophy czas zacząć

Chicago Trophy czas zacząć

Data publikacji: 24-07-2007 14:33Piłkarze Wisły Kraków we wtorek po południu odlecieli do Stanów Zjednoczonych na turniej Chicago Trophy, gdzie zmierzą się w towarzyskich spotkaniach z włoską Regginą oraz zdobywcą Pucharu UEFA - hiszpańską Sevillą.

Zawodnicy Białej Gwiazdy zamieszkają w samym centrum Chicago, w tzw. Downtown. Piłkarze będą mieszkać w ekskluzywnym hotelu Seneca, wokół którego stoją same drapacze chmur. W tym samym hotelu w 2004 roku przebywała Reperezentacja Polski w piłce nożnej, która wówczas grała towarzyski mecz z kadrą USA. W składzie biało-czerwonych występowali wtedy Arkadiusz Głowacki i Marcin Baszczyński.

Hotel Seneca znajduje się tuż nad jeziorem Michigan. Obok hotelu stoi 100-piętrowy wieżowiec John Hancock Center, gdzie na 94. piętrze znajduje się The Hancock Observatory - taras, z którego rozpościera się widok na ponad 250 km i na cztery stany Ameryki Północnej.

Na przyjazd Wiślaków z niecierpliwością czeka już amerykańska Polonia, dla której będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć ulubionych piłkarzy na żywo.

Piłkarze Wisły Kraków wylądują w Chicago ok. godz. 19.35 czasu amerykańskiego.

Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA
do góry strony