Strona główna » Aktualności » Zapowiedź LV BET: O prestiż i grupę mistrzowską!

Zapowiedź LV BET: O prestiż i grupę mistrzowską!

Data publikacji: 16-03-2019 19:06Przed Wisłą Kraków bardzo ważne spotkanie przy Reymonta. W niedzielę piłkarze Macieja Stolarczyka zmierzą się w derbowym starciu z Cracovią. Czy Wiśle uda się wygrać czwarte derby z rzędu? Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował sponsor Wisły, LV BET Zakłady Bukmacherskie.


Wiosna nie należy do najłatwiejszych dla Macieja Stolarczyka i jego sztabu szkoleniowego. W pierwszych czterech meczach udało się wygrać tylko spotkanie ze Śląskiem. W meczu z Koroną nastąpiło jednak przełamanie, choć dwukrotnie Wiślacy w tym meczu przegrywali.

Biała Gwiazda znów pokazała charakter i wolę walki, przypominając samą siebie z wielu spotkań rundy jesiennej. Zwycięstwo 6:2 na wyjeździe z Koroną zrobiło wrażenie na wszystkich obserwatorach, ale też sprawiło, że Wisła nie straciła kontaktu z górną połówką tabeli. Czy wskoczy do niej po meczu z Cracovią? Taki scenariusz jest możliwy, a żeby go zrealizować - trzeba zwyciężyć!

Wisłą wygra z Cracovią - kurs LV BET: 2.65

Przed meczem atmosfera jak zwykle jest gorąca. „Vullnet Basha, to wyróżniający zawodnik. Trzeba to przyznać. Był w zimie taki moment, gdy z nim rozmawialiśmy” - powiedział o pomocniku Wisły Michał Probierz. „Cracovia ściągnęła Janusza Gola, który miał trafić do nas, ale my nie chcieliśmy tego zawodnika u siebie” - nie pozostał dłużny lokalnym rywalom trener Wiślaków, Maciej Stolarczyk. Czy jego piłkarz znów trafi do siatki, tak jak w ostatnim meczu przy Reymonta?

Vullnet Basha strzelcem bramki - kurs LV BET: 7.00

W derbowym meczu na pewno nie zabraknie walki. W takich meczach piłkarze nigdy nie odstawiają nogi. To może być spotkanie, w którym ambicja i charakter piłkarzy obu drużyn przełoży się na częste sięganie do kieszonki przez arbitra. Sześć lub więcej kartek w tym spotkaniu to realny scenariusz.

Powyżej 5.5 żółtych kartek w meczu - kurs LV BET: 1.85

Faworyta tego spotkania trudno wskazać bowiem kurs na zwycięstwo obu drużyn różni się minimalnie. Za zwycięstwo Białej Gwiazdy można zarobić niemal trzykrotność stawki. W powodzenie derbowej misji piłkarzy Macieja Stolarczyka wierzą wszyscy kibice Białej Gwiazdy. Czy Wisłę stać na to, by zgarnąć trzy punkty tak, by zostało po wiślackiej stronie Błoń?

Wygra Wisła Kraków: 2.65
Remis: 3.25
Wygra Cracovia: 2.55


Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja
 
LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.
 do góry strony