Strona główna » Aktualności » Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Cracovią

Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Cracovią

Data publikacji: 16-03-2019 14:20Po zwycięskim pojedynku z Koroną Kielce, w najbliższą niedzielę o godz. 18.00 Wisła Kraków podejmie na własnym boisku Cracovię. To z pewnością jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy mecz każdego sezonu, który wyzwala we wszystkich sympatykach obu drużyn spore emocje. Mamy dla Was garść informacji, które pozwolą Wam przygotować się do meczu bez zbędnych nerwów związanych ze sprawami pozaboiskowymi.


Wybierając się na stadion, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość - znacznie usprawni to przejście przez bramki i wejście na trybunę.

Oddajemy także do Waszej dyspozycji dwa depozyty, które zlokalizowane są obok sklepu Wiślacki Świat, a także tuż przy narożniku F, gdzie usytuowany jest Sektor Rodzinny Frugo.
 
UWAGA! Na terenie całego obiekcie obowiązuje zakaz palenia papierosów zwykłych i elektronicznych. Jest to możliwe wyłącznie w wyznaczonych strefach.
 
Pamiętaj także, że na stadionie jest bezsprzeczny zakaz posiadania ostrych narzędzi np. noży. Zabronione jest również używanie pirotechniki.
 
 
UWAGA! Przypominamy, że tramwaje z Cichego Kącika odjeżdżają co 20 minut. Ponadto uruchomione zostaną dwa dodatkowe kursy linii 73 w kierunku Nowego Bieżanowa P+R (około godziny 20:00, 10 minut po zakończeniu meczu) oraz w kierunku Kombinatu (3 minuty później). Dodatkowo do obsługi linii autobusowych w ciągu alei Trzech Wieszczów skierowane zostaną autobusy wielkopojemne.
 
Zachęcamy do wcześniejszego przychodzenia na stadion, by jak najdłużej przeżywać emocje związane z meczem. Ponadto w ten sposób unikniecie niepotrzebnych nerwów związanych z korkami.
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 


do góry strony