Strona główna » Aktualności » Sprzedaż pakietów VIP na mecze z Legią i Piastem

Sprzedaż pakietów VIP na mecze z Legią i Piastem

Data publikacji: 19-03-2019 18:25Nie ma czasu na wytchnienie! Ledwie opadł poderbowy kurz, a już na wszystkich kibiców Wisły Kraków czekają kolejne emocje. Własnie ruszyliśmy ze sprzedażą pakietów obejmujących dwa najbliższe spotkania rozgrywane na stadionie przy Reymonta. Aby móc w jak najlepszych warunkach przeżywać piłkarskie emocje, wybierz się do wiślackiej strefy VIP. Już dziś kup pakiet w specjalnej cenie!


W pierwszym starciu naprzeciwko Wisły stanie warszawska Legia, z którą pojedynki od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, natomiast drugim rywalem, z którym przyjdzie zmierzyć się Wiślakom jest rewelacja rundy wiosennej - Piast Gliwice. Pakiety VIP dostępne są wyłącznie ON-LINE poprzez stronę eventim.pl. Wybierając je oszczędzasz czas i pieniądze.

Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla wymagających kibiców, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, w którym można w ciekawy sposób spędzać czas. 

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Strefa Max-Fliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już od 2 godzin przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Gold to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji o strefie Max-Fliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.
 
Strefa Tyskie VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki Tyskie dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat strefy Tyskie VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.
 
Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP. 
 
 
Jeśli nie podjęli Państwo jeszcze decyzji, który sektor wybrać zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, filmu oraz wirtualnego spaceru po strefie VIP - TUTAJ.
 
 
Dojazd do Strefy VIP od ulicy Reymonta (pomiędzy starą a nową halą Wisły) lub od ulicy Chodowieckiego.
 
 


do góry strony